• image

Wpływ mass mediów na aktualne wybory konsumenckie w zakresie odżywiania

14 grudnia 2015 r. odbył wykład nt. "Wpływ mass mediów na aktualne wybory konsumenckie", którego prelegentem była dr n. med. Irena Białokoz-Kalinowska.

Tematem wykładu była problematyka codziennych wyborów żywieniowych dokonywanych często pod wpływem informacji przekazywanych przez mass media. Podczas spotkania słuchacze mieli możliwość przyjrzenia się niektórym aktualnym modom żywieniowym i zweryfikowania ich prawdziwości w oparciu o fakty medyczne. 

dr n. med. Irena Białokoz-Kalinowska jest specjalistą chorób dzieci i alergologii, Członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia Dzieci, konsultantem medycznym Instytutu Profilaktyki i Zdrowia oraz magazynu „Dbam o zdrowie”, lekarzem pediatrą - alergologiem w Medicover.

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (ZdrowyPrzedszkolak_Co-dzieci-powinny-jesc-w-przedszkolu.pdf)"Co dzieci powinny jeść w przedszkolu?"Publikacja Kampanii na rzecz naturalnej diety w przedszkolu www.zdrowyprzedszkolak.org364 Kb
Pobierz (ZdrowyPrzedszkolak_Dlaczego-warto-ograniczyc-spozycie-bialego-cukru.pdf)"Dlaczego warto ograniczyć spożycie białego cukru?"Publikacja Kampanii na rzecz naturalnej diety w przedszkolu www.zdrowyprzedszkolak.org999 Kb

Kalendarz

loader

Działania naszego urzędu